Kas yra efoil elektrinė banglentė, ir kodėl ji tokia brangi?

7/30/20232 min read

Vasaros pramogos daugeliui žmonių yra būdas išlikti vėsiais ir jausti unikalų vasaros džiaugsmą. Kas gali būti jaudinančiau ir atgaivinančiau nei vandens sportas?

Kalbant apie vandens sportą, dauguma žmonių susimąsto apie ilgai populiarų surfavimą. Tačiau dėl didelių reikalavimų dėl vietos, vėjo ir bangų, taip pat naudotojų įgūdžių, daugelis smalsių ar susidomėjusių žmonių atsisako šios idėjos. Efoil lenta yra puiki šių problemų sprendimo priemonė. Išsiaiškinkite daugiau skirtumų tarp Efoil ir Hidrofoil čia.

KAS YRA EFOIL? Efoil lenta (arba elektrinė hidrofoil surferio lenta) yra surfavimo lenta su elektriniu varikliu. Ji veikia beveik tyliai, o tai leidžia eFoil plaukti vandenyje be triukšmo ir be išmetamųjų teršalų. Be to, ji veikia akumuliatoriaus galia, kurį galima labai lengvai ir greitai įkrauti. Tiesiog naudodami belaidį rankinį valdymo pultelį, kuris gali būti prijungtas per Bluetooth, galite važiuoti bet kur ir bet kada, patirdami jausmą, tarsi skristumėte vandeniu, tiek vandenynu, tiek upėje, ežere ir kt. Važiavimas yra visiškai nepriklausomas nuo oro sąlygų ir vietos, ir jums nereikia plaukioti bangų ar maitinti lentai judėti. Išbandę šią vandens žaislą, tapsite priklausomi nuo jo.

AR EFOILINGAS YRA PAVOJINGAS? Efoilingas nėra itin sudėtingas sportas, ir net naujausiems pradedantiesiems tai greitai pavyks. Rasti balansą gali būti iššūkis per mokymosi procesą, ir tikėtina, kad kelis kartus nukrisite nuo lentos, tačiau nesijaudinkite per daug; dauguma eFoil lentų yra sukonfigūruotos taip, kad automatiškai išsijungtų, kai valdiklio svirtis yra atlaisvinta arba valdiklis liečiasi su vandeniu. Taip pat, kadangi jos aprūpintos elektriniais sraigtiniais, svarbu prisiminti, kad turite išlaikyti kojas ir visus kūno dalis atokiau nuo sraigtinio. Niekuomet negalite stovėti ant sraigtinio ar sparno vandenyje. Ekspertai visada rekomenduoja naudoti apsaugines priemones, įskaitant šalmas, batus ir liemenes, kad išvengtumėte sužeidimų naudojantis eFoil. Kaip ir kiekvieno vandens sporto atveju, sužeidimai yra neišvengiami, ir tai taikoma ir eFoil. Tačiau laikantis keleto nurodymų, galite visiškai mėgautis eFoilingu.

KIEK KAINUOJA EFOIL? Viso eFoil paketo kaina svyruoja nuo 6 000 iki 15 000 eurų. Kaip ir paprasto surfavimo atveju, lankstinuko kaina priklauso nuo kokybės, technologijos, aptarnavimo, ženklo ir daugelio kitų veiksnių. Populiariausi eFoil vandens sporto ženklai yra Lift Foils, Fliteboard ir Waydoo. Ypač Waydoo žinomas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio - pigesnis nei kiti ženklai - tačiau nesumažina kokybės, suteikiant puikias garantijas įvairioms saugos ir našumo savybėms.

Elektrinės Hidrofoil Surferio Lentos Palyginimas

Ar domitės eFoilingu, bet sukrėstas aukštos eFoil lentų kainos? Kaip matote, Waydoo atitinka jūsų lūkesčius, tik 6 199 EUR, beveik dvigubai pigiau nei Fliteboard ir Liftfoils. "Pigus" čia nereiškia kokybės kompromiso. Waydoo siekia padaryti eFoil lentas prieinamas visiems, kurie domisi šiuo vandens sportu, todėl įmonė siūlo prieinamesnę kainą, nepaliekančią kokybės ir našumo. Kaip tai gali būti įmanoma? Raskite atsakymus čia.

Šią vasarą išbandykite pažangiausią ir madingiausią vandens sportą su Waydoo!

Šią elektrinę banglentę galima išbandyti Lietuvoje www.supway.lt elektrinių banglenčių nuomos centre