APIE ELEKTRINE BANGLENTĘ WAYDOO FLYER ONE EFOIL PLUS

7/30/20232 min read

Efoiling buvo nišinė vandens sporto šaka, tačiau atėjus vasarai ir į rinką padaugėjus susijusių prekių ženklų, tai tapo vis madingu užsiėmimu. Kaip puikus vandens sporto žaidėjas, ar jums sunku nuspręsti, kurią „eFoil“ pirkti? Kai baigsite skaityti šį straipsnį, netrukus priimsite sprendimą.
1. PRITAIKOMAS EFOIL RINKINYS
Dauguma rinkoje esančių eFoil rinkinių yra komplektuojami ir jų negalima keisti, kad būtų galima pasirinkti priedus. Ar jums sunku norėti lentos iš anglies, bet norite stiebo pradedantiesiems? Nesijaudink; Waydoo gali patenkinti visus jūsų poreikius, nes naujausią atnaujintą „Flyer One Plus“ kartą galima pritaikyti pasirinkus lentą, stiebą ir sparną. Skamba nuostabiai? Pabandykite pritaikyti savo neįtikėtiną važiavimą.

Šią elektrinę efoil banglentę galima išbandyti www.supway.lt - elektrinių banglenčių nuomos centre Veisiejuose.

2. AKUMULIATORIŲ KONSTRUKCIJOS PAPRASTAS
Jūsų pasiruošimas gali būti be vargo. Palyginti su kitomis „eFoil“, „Waydoo Flyer One Plus eFoil“ įgalina dviejų etapų diegimo procedūrą, leidžiančią greitai surinkti ir naudoti „plug and play“. Waydoo eFoil yra pirmasis pasaulyje integruotas, belaidis elektrinis povandeninis sparnas su patentuota PowerFlight Cell ličio jonų baterija. Išmanioji akumuliatoriaus valdymo sistema (BMS) ir IP68 atsparumas vandeniui užtikrina visapusišką apsaugą veikimo metu, todėl jūsų važiavimas yra saugus ir sklandus. Be to, jis skirtas atlaikyti atšiaurią jūrinę aplinką – tiek įkraunamas, tiek keičiamas. Pasiimkite šį lengvai nešiojamą elektrinį povandeninį sparną į Havajus, Maui ar Oahu ir pradėkite savo įdomią kelionę vandeniu.
3. PRIEINAMI PRABANGOS VANDENS SPORTAS
Dvejojate dėl kainos? Liftfoils eFoil (12 500 USD) arba Fliteboard (12 595 USD / 10 600 EUR). „Waydoo“ būtų tinkamiausias jūsų pirmam „eFoil“ bandymui. Tik nuo 6 549 EUR, beveik perpus mažesnės nei kitų eFoils, bet tokios pat kokybės, kaina nebeatbaidys jūsų nuo vandens sporto. Kaip Waydoo galėjo pasiekti šį neįtikėtiną tikslą? Perskaitykite šį straipsnį, kad atskleistumėte jų paslaptį.
4. DIDELO TANKIO PLUTINTAS POLIPROPILENO (EPP) PUTOS
Waydoo išskirtinis išplėstas polipropilenas (EPP) yra didelio tankio putplastis, o įterptas aliuminio lydinio rėmas suteikia plokštei daugiau tvirtumo. Tuo pačiu metu dėl tobulo šių dviejų medžiagų derinio efoil yra ypač lengvas, o jį lengva valyti ir prižiūrėti, todėl jūsų kelionė tampa malonesnė. Be to, medžiagos amortizacinės savybės sumažina traumų riziką dėl kūno ir lentos sąlyčio, o tai yra draugiška pradedantiesiems.
5. PRIJUNGIMAS PRIE PROGRAMOS
Po banglenčių ant vandens galbūt norėsite prisiminti žavingą jojimo patirtį. Nesijaudinkite, Waydoo programa gali padėti jums tai pasiekti. Nesvarbu, ar esate „iOS“, ar „Android“ vartotojas, galite naudoti programą norėdami peržiūrėti kelionę realiuoju laiku.
Sesiją galite stebėti naudodami integruotą GPS ir dalytis džiaugsmu per SNS. „Waydoo“ bendruomenė yra skirta aptarti įgūdžius ir rasti atsakymus į klausimus apie „eFoil“. Patogu stebėti lentos būseną ir patikrinti, ar saugu naršyti vandenyje.
Ateikite ir įsigykite savo „Flyer One Plus“ el. lapelį, kad sužinotumėte daugiau unikalių dalykų apie tai, kaip „Waydoo“ nuves jūsų nuostabią vandens kelionę! Esu tikras, kad būsite giliai į tai.

Šią elektrinę efoil banglentę galima išbandyti www.supway.lt - elektrinių banglenčių nuomos centre Veisiejuose.